Mūsu klienti

SIA "RIGA DOOR SYSTEMS"

 

Misija

Uzņēmuma misija ir nodrošināt efektīvu, drošu un ekonomiski izdevīgu transporta plūsmu kā industriāliem tā privātiem objektiem, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas.

 

Mērķis

Sniegt klientam pieņemamāko tehnisko risinājumu no mūsu nozarē pārstāvošajiem produktiem

 

Pieredze

Uzņēmums savas pastāvēšanas laikā ir uzražojis ~ 12000 vārtus. Ievērojot apkopes noteikumus, visi piegādātie un uzstādītie materiāli joprojām strādā.

 

Ražošana

Produkcijas izgatavošanas procesā uzņēmums sadarbojas ar vadošiem Eiropas furnitūras un poleuretrāna paneļu ražotājiem, tādejādi materiālu izejvielas ir pārbaudītas un sertificētas, lai gatavais produkts atbilstu noteiktajiem standartiem. Izvērtējot ēkas pielietojumu un funkcionalitāti iespējami dažādi tehniskie risinājumi. Visai produkcijai ir 24 mēnešu garantija, ievērojot atbilstošas lietošanas instrukcijas un neaizmirstot par pašu mehānismu apkopi.

 

Montāža

Lai nodrošinātu 24 mēnešu garantiju, tad produkcijas uzstādīšanu jāveic uzņēmuma montieriem vai pilnvarotiem pārstāvjiem.

 

Serviss

Uzņēmums ir ražotājs, tad attiecīgi daudz rezerves daļas ir pieejamas noliktavā. Piegādātiem un uzstādītiem materiāliem ir jāveic servisa apkopes atbilstoši to noslogojumam, arī garantijas laikā. Tādā veidā tiek novērstas tehniskas nepilnības, kas varēja rasties neakurātas ekspluatācijas rezultātā un tiek samazināts risks, ka kaut kas var nestrādāt. Remonta pieteikumi tiek organizēti ar montāžas darbu vadītāja starpniecību, kas attiecīgi nodod rīkojumu montāžas brigādēm. Uzņēmumā ir vairākas montāžas brigādes, kas veic savus darbus pa visu Latviju. Montāžas vadītājs iesniedz montieriem darbu uzdevumus katru rītu no plkst. 08-09:00, tad vēlams remonta pieteikumus iesniegt iepriekšējā dienā. Rīgā un Rīgas rajonā uz pieteiktajiem remonta darbiem var ierasties 24 stundu laikā, izņemot brīvdienās un svētku dienās. Ir iespēja atsevišķi vienoties, par citiem remontu darbu termiņiem.

 

 

Ar cieņu,

SIA "RIGA DOOR SYSTEMS"