Visu realizēto projektu saraksts

Automātiskās barjeras

Automātiskās barjeras

Automātiskās barjeras (pieejamas 3 / 4 / 5 / 6 metri) ar atvēršanās ātrumu līdz 2 sek. ir paredzētas intensīvai darbībai un ir piemērots risinājums autostāvvietu, pagalmu vai citu transporta zonu kontrolei.

 

Ātrgaitas elektrodzinēji

Ātrgaitas elektrodzinēji

Ir efektīvāki, jo ir daudz ātrāki par ierastajiem elektrodzinējiem (maks. ātrums līdz 2,5 m/s.). Darbojas ar (I/III) fāzu jaudu un ir aprīkoti ar vairākiem drošības elementiem.

 

Garāžu un industriālo vārtu automātikas

Garāžu un industriālo vārtu automātikas

Garāžu vārtu automātikas (sliežu tipa) un industriālie (ass tipa) dzinēji ar dažādām celtspējām un papildaprīkojumu.

 

Bīdāmo un veramo vārtu automātika

Bīdāmo un veramo vārtu automātika

Teritoriju vārtu aprīkošanai ar automātiku iespējami dažādai risinājumi, šeit jāņem vērā vārtu svars un darbības apstākļi. Pieejami privātmāju elektrodzinēji ar 300 kg jaudu un industriālie vārti līdz 2t veiktspējai.

 

Hidrauliskās rampas

Hidrauliskās rampas

Piedāvājam hidrauliskās rampas (iekraušanas platformas), doku šelterus un rampu mājas. Galvenā hidraulisko rampu funkcija ir savienot smagās mašīnas platformu ar noliktavas grīdu, kas ļauj iekrāvējam iebraukt kravas mašīnā. Rampas, kā arī to paceļamā mēle ir ar hidraulisku vadību – rampai 2 hidrauliski cilindri, kas spēj izturēt līdz pat 1200 bar lielu spiedienu. Hidraulisko rampu celtspēja var sasniegt līdz pat 6 tonnām. Pa kuru droši var pārvietoties ar autoiekrāvēju. Šāda veida rampas ir kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu kravas iekraušanas un izkraušanas loģistikas centros. 

 

Doku šelteri

Doku šelteri

Saspiežami šelteri paredzētas lietošanai noliktavās, loģistikas centros un rūpniecības uzņēmumos. Mērķis ir nodrošināt siltuma  izolāciju iekraušanas un izkraušanas procedūrām, lai saglabātu siltumu un enerģiju, un tajā pašā laikā, aizsargāt kravu. 

 

Ātrgaitas vārti

Ātrgaitas vārti

Vārtu dizainu iespējams mainīt pēc Jūsu vajadzības, izvēloties piemērotāko logu vai krāsu veidu. Šeit būtisks faktors ir vārtu darbības apstākļi, jo tie var ietekmēt vārtu dizainu.

 

Sekciju tehniskais raksturojums

Sekciju tehniskais raksturojums

Mūsu vārtu termosekcijām ārējais metāls ir atdalīts no iekšējā metāla, tas nesaskaras savienojumu vietās un neveido aukstuma tiltu, kā rezultātā nodrošinot efektīvu siltuma izolāciju. Termosekcijas ir izgatavotas ar paaugstinātas siltumizolācijas tiltu, papildus stiprības sloksni 1mm biezumā un stucco gravējuma virsmu ar siltumpārvades koeficentu U=0.8 W/m2K, ko apliecina testēšanas sertifikāts.

 

PVC Sloksnes

PVC Sloksnes

PVC sloksnes ir ērti piemērojamas visdažādākajām telpām un tās izturīgas pret aukstumu un caurbraucošiem objektiem. Atkarība no telpas funkcionalitātes pieejami dažādi slokšņu tipi.

 

Nestandarta paceļamie vārti

Nestandarta paceļamie vārti

Automātiski paceļami industriālie vārti. Izmērs (platums/augstums): 5000x12000 mm, šādu celtspēju nodrošina jaudīgs elektrodzinējs ar 2 tonnu nestspēju un paaugstinātas izturības mehānismi.