Visu realizēto projektu saraksts

Salokāmi vārti

Salokāmi vārti

Divpusēji salokāmi vārti. Izmērs (platums/ augstums): 5000x5000 mm, manuāli verami. Izgatavoti no cinkotas un krāsotas metāla konstrukcijas, kas pildīta ar polikarbonāta stiklu un iestrādātām personāldurvīm.

 

Individuāla risinājuma vārti

Individuāla risinājuma vārti

Automātiski bīdāmi vārti ar paceļamu augšu - telfera darbībai ārpus ražotnes. Izmērs (platums/ augstums): 8000x7000 mm, izgatavoti no sekciju paneļiem ar apstrādātu metāla rāmi un elektrodzinējiem.

 

Bīdāmi ugunsdrošie vārti

Bīdāmi ugunsdrošie vārti

Ugunsdrošie bīdāmie vārti vienmēr atrodas atvērtā stāvoklī, un aizveras tikai ugunsgrēka gadījumā. Šie vārti tiek izmantoti, lai ierobežotu uguns, dūmu un karstuma izplatīšanos uz citām telpām un tiek aktivizēti automātiski. Ugunsizturība EI60 (bīdāmie vārti 60 min. aiztur uguns, dūmu un karstuma izplešanos)

 

PVC veramās durvis

PVC veramās durvis

Šāda tipa risinājumam ir biezāks PVC materiāls un tas ir nostiprināts speciālā metāla rāmī. PVC veramās durvis ir labāk piemērotas telpās ar augstu caurstaigāšanas intensitāti, savukārt biezais materiāls paredzēts caurvēja samazināšanai.

 

Doku Mājas

Doku Mājas

Doku māja neaizņem vērtīgo iekšējo noliktavas / rūpnīcas telpu un saglabā iekraušanas un izkraušanas funkciju. 

 

Veramie varti

Veramie varti

Teritoriju vārtu rāmis tiek izgatavotas no tērauda, kura virsma ir speciāli apstrādāta un pēcāk pārklāta ar pūlverkrāsu. Par vārtu pildījumu var izvēlēties dažādus variantus (metāls, koks, žoga siets un tml.). Divviru vārti tiek izgatavoti individuāli un iespējams aprīkot ar automātiku, kas to vēršanu padara ērtāku.

 

Personāldurvis

Personāldurvis

Vārtu funkcionalitāti iespējams uzlabot iestrādājot tajos mazās durvis, tādējādi atvieglojot personāla pārvietošanos caur tiem. Šādām personāldurvīm ir vairākas priekšrocības - tiek patērēts mazāks laiks šķērsojot vārtus, ērtāka telpu noslēgšana (nav jāmēro apkārt ceļš, lai aizslēgt/atslēgtu vārtus) un ziemā mazāki siltuma zudumi (personāls pārvietojas caur durvīm, vārtus lieki necilājot). Durvju standarta izmēri ir 850 x 2000 mm (plat.-augst.), taču pēc klienta velmes izmērus iespējams koriģēt. Durvis ir aprīkotas ar hidraulisko aizvērēju, rokturi un slēdzeni. 

 

Paneļu veidi un struktūra

Paneļu veidi un struktūra

Piedāvājam dažāda veida vārtu paneļa dizaina risinājumus. Standarta komplektācijā iespējams izvēlēties sekcijas ar koka tekstūras gravējumu vai apelsīna (stucco) virsmas struktūru ārpusē. Papildus iespējams izgatavot sekcijas no pilnīgi gludas struktūras kā arī alumīnija profiliem.

 

Krāsu toņi

Krāsu toņi

Standarta komplektācijā iespējams izvēlēties trīs pamattoņus- baltu, brūnu, sudarba vai antracīda pelēku. Papildus piedāvājām arī dažādas koka imitācijas variantus vai spec. krāsojumu pēc Jūsu ieteiktā RAL vai RR krāsu toņa. Precīzus pieejamo krāsu toņus skatīt bildēs.

 

Automātika

Automātika

Garāžu vārtu automātika - komforts ko viss labāk var novērtēt sliktos laikapstākļos. Automātikai aizverot vārtos darbojas kā atslēga un Jums nav jāpārliecinās vai tie ir noslēgti. Visi elektrodzinēji ir aprīkoti ar avārijas mehānismu, gadījumos, kad pazūd elektrība. Automātikas pulti iespējams apvienot ar citiem vārtu elektrodzinējiem, tādējādi saslēdzot vārtus uz vienas pultis.