Visu realizēto projektu saraksts

 

Panorāmas logi

Panorāmas logi

Piemēroti telpām ar īpaši intensīvu satiksmes plūsmu - auto servisi, auto mazgātuves, loģistikas komercēkas, utt.. Panorāmas logi nodrošina labāku darba organizāciju un gaismu iekštelpās, jo to izmēri ir lielāki nekā tradicionālie vārtu logi. Svarīgi zināt, ka logu rāmis ir veidots no alumīnija, kas padara materiālu izturīgāku pret dažādām skābēm, mitruma vai korozijas. Šādām panorāmas logu sekcijām ir plašs pielietojums.

 

Elektrodzinēji

Elektrodzinēji

Ērts un praktisks risinājums vārtu vēršanai! Industriālie elektrodzinēji aprīkoti ar augstu celtspēju un piemēroti dažādu izmēru vārtu operēšanai. Dzinējs padara vārtu darbību vienmērīgāku izlīdzinot kopēju celtspēju. Elektrodzinējus iespējams saslēgt ar citām vadības iekārtām Jūsu telpās un tiem ir plašas komplektācijas iespējas.

 

Aprīkojums

Aprīkojums

Vārtus manuālai vēršanai iespējams aprīkot ar ķēdes mehānismu - ērta un vienkārša darbība, turklāt iespējams fiksēt vārtus dažādās pozīcijās. Atsevišķi vārtus var papildināt ar trošu un atsperu drošības mehānismiem, ventilācijas restēm, īpaši gariem ruļļiem un stiprības ribām. Lai atrastu Jums pieņemamāko risinājumu lūdzu sazināties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem.

 

Pacēlumi

Pacēlumi

Garāžu vārtu biežāk izmantoti pacēluma veidi sniedz Jums priekšstatu par mehānismu (spriegošanas atsperu) atrašanās vietu un vārtu pacēlumu būtiskākajām atšķirībām.